Lassie Elenth

Vzhled: Lassie je velmi hezká má blond vlasy ale jejich barva svažuje spíše k bílé... Černou barvou je má podbarvené a střižené do stylu Scene. Oči má modré jako křišťálová voda v půlnočním jezeru řasy velmi husté, dlouhé a především černé. Ústa má červené s odstíny růžové růže, velké avšak na pohled malé... Ostré ženské křivky, pokožku hebkou napohled i dotek lesklou a bílou ale ne úplně bílou protože je trochu opálená. Na sobě má dlouhé bílé šaty s červenými květinami a hnědým opaskem v pase. Šaty ji sahají do půlky stehen, výstřih je zdobený bílou krajkou a je schválně velký... Z jednoho ramene Lass spadají ale to je taktéž schválně. Vysoká je asi 175cm a váží 65-75 kg.

Povaha: Lassie je velmi přátelská a učenlivá... Ráda se seznamuje s novými lidmi apod. Většinou je ale velmi šílená, bavící, legrační no jednoduše blázen. Je i obětavá když se např. něco stane svede to na sebe než aby to schytali ostatní, ráda cestuje je velmi dobrodružná, cestovatelská. Zkrátka optimista ale když má svůj špatný den je dokonce i protivná, otravná, hrozná, znechucená... Bývá často stydlivá, krotká občas a většinou ustrašená ale nejlepší na ní je ta šílenost... :-) Miluje sport !!!

Životopis: Lassie se narodila 17.6.1992 má 18 let, narodila se ve Francii, Paříž. Je jedináček - nemá žádné sourozence. Její rodiče nejsou nijak zvláštní tak jako Lassie. Rodiče jsou normální, zaměstnaní lidé. Její matka pracuje v jedné Pařížské restauraci jako šéf kuchařka a její otec jako automechanik... Když Lass začala chodit do první třídy moc nezapadala do třídního kolektivu většina dětí se jí bálo a Lass netušila proč... Když přišla domů zjistila, že se ji oči zbarvují podle nálady. Celý den je pozorovala, když byla vystresovaná byli černé, nervozní červené šťastná fialové apod. Pak po půl roce to zmizelo a objevili se u ní první schopnosti. První schopnost se ji projevovala v první třídě jak jsem se zmiňovala o zbarvování očí podle nálady. Později se u Lassie projevilo že má schopnost měnění pocitů a to ne jen sobě ale i ostatním apod. je to velmi výhodné pro Lass úplně ideální, ve škole aspoň mohla pozměnit pocity a nálady dětí, poté se ji nebáli. Další schopnost se u ní projevila v 15ti letech. Měla celé dny i týdny zimnice lékaři ale na různých vyšetřeních nenašli žádnou chřipku apod. Nikdo nevěděl co jí je... Po pár dnech to ustalo a byla opět vpohodě. Nic se nedělo až do zimy kdy bruslila na zamrzlém rybníku se svou kamarádkou, a led se v tu chvíli začal propadat. Lassie zakřičela a natáhla v panice ruce k ledu pod nohama kamarádky a pak si chytla hlavu a složila se myslela si že se propadla a tak začala hledat mobil. Kamarádka přišla vyděšená k Lass a koukala nani jak v životě nikdy. Lassie zase nechápala jakto že se nepropadla, vše ji vysvětlila a zjistilo se že má další schopnost "Síly Ledu". Když nátáhla ruky k ledu křičela "Pro boha to ne" a led se zpevnil. Další roky se je učila ovládat. A její proměna byla součástí obou schopností ale jinak se měnila v draka. Pokaždé v jiného podle nálady ale dva základní ji zůstali. Když vystudovala střední školu chtěla jít na vysokou ale rodiče ji přihlásili aniž by o tom věděla na Linpheu. Lassie stím nějdřív nesouhlasila protože nechtěla jinam než na tu svou školu ale pak když si na internetu našla co se tam vlastně učí a jak si ji žáci a učitelé chválí změnila názor... Odjela o pár dní později na Linpheu a začal její život mystické bytosti.

Rasa: Kamael

Věk: 18